logo Ukrainian flag
 
Стан забруднення атмосферного повітря у листопаді 2022 року на території Донецької області.

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ  МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» здійснює моніторинг стану атмосферного повітря в населених пунктах Донецької області. Відбір проб атмосферного повітря  здійснюється філіямі ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ» згідно з «Планом моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища, лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, закладів соціального забезпечення на 2022 рік», погодженого головою Донецької обласної державної адміністрації.

У листопаді поточного року лабораторні дослідження проб атмосферного повітря проводили Краматорська і  Покровська районні філії та Костянтинівська і Добропільська філіі.

За листопад 2022 року всього досліджено 782 проби атмосферного повітря, забруднення хімічними речовинами вище нормативного рівня не зареєстровано (4,01% у жовтні 2022 року). Дослідження забруднення хімічними речовинами атмосферного повітря виконані  Покровською районною філією, в місті Покровськ досліджено 380 проб та 80 проб в сільских поселеннях Покровського району. Краматорською районною філією в місті Краматорськ досліджено 118 проб. Костянтинівською філією в місті Костянтинівка досліджено 132 проби. Добропільською філією в місті Добропілля досліджено 72 проби.  За результатами досліджень вміст шкідливих забруднюючих речовин в атмосферному повітрі не перевищував гранично-допустимих концентрацій, відповідно вимогам («Гігієнічних регламентів допустимого вмісту хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць», затверджених Наказом МОЗ №52 14.01.2020 року).

Будьте здорові, бережіть себе!

 

ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ»     Ірина Галдєєва
 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net