logo Ukrainian flag
 
COVID-сертифікат у додатку «Дія».

COVID-сертифікат у додатку «Дія » відображатиметься 1,5 року від дати щеплення.

МОЗ спільно з Міністерством цифрової трансформації України та НСЗУ- Національна служба здоров’я України - ухвалили рішення не видаляти з «Дії» цифровий сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 протягом 545 днів від дати щеплення. Це дозволить українцям за кордоном пред’явити цифровий документ про отриману вакцинацію від COVID-19 та отримати наступну потрібну дозу чи мати менші карантинні обмеження, ніж невакциновані особи.

Термін відображення змінено у всіх видах сертифікатів, який підтверджує вакцинальний статус особи:

  • «жовтий» COVID-сертифікат, який підтверджує 1 дозу щеплення проти коронавірусної хвороби;
  • «зелений» COVID-сертифікат, який підтверджує 2 дози щеплення проти коронавірусної хвороби;
  • «бустерний» COVID-сертифікат, який підтверджує 3 дози щеплення проти коронавірусної хвороби.

Важливо додати, що сертифікат не оновить нову кінцеву дату автоматично. Для цього потрібно повторно надіслати запит у застосунку або на порталі «Дії».

Нагадаємо, український COVID-сертифікат визнаний країнами-членами Довірчої мережі ЄС, до складу якої входить понад 60 країн світу.

Source: http://www.dolc.dp.ua/wpress/?p=8710

Увага! У додатку «Дія» знову активні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, які приховали на початку повномасштабного вторгнення Росії з метою безпеки.

На початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну вимкнули деякі реєстри безпеки. Тому цифрові документи та послуги були тимчасово недоступні у «Дії», але зараз послуги в додаток повертаються. Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров пояснив, що водійські права та техпаспорт підтягнуть у додатку автоматично після авторизації. Він пояснив, що поновив роботу Єдиний державний реєстр транспортних засобів Міністерства внутрішніх справ.

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net