logo Ukrainian flag
 
Всесвітній тиждень імунізації!.

В Україні Всесвітній тиждень імунізації  проходить щорічно із 2006 року. В цьому році Всесвітній тиждень імунізації почався з 24 квітня  і триватиме до 30 квітня. Гасло цьогорічної кампанії «Вакцини зближують нас». Її мета — підвищити рівень охоплення щепленнями завдяки кращій обізнаності й розумінню процесу імунізації.

Вакцинація – це простий, безпечний та ефективний спосіб захисту від хвороб до того, як людина вступить у контакт із їх збудниками. Вакцинація задіяє природні захисні механізми організму для формування стійкості до ряду інфекційних захворювань і робить імунну систему сильнішою.

Наша імунна система має пам'ять. Отримавши одну або кілька доз вакцини, ми, як правило, отримуємо захист від тієї чи іншої хвороби на багато років, десятиліть або навіть на все життя. Саме це робить вакцини таким ефективним засобом. Вакцини не дають нам захворіти, що набагато краще за необхідність лікувати хворобу, коли вона вже настала.

Важливо, щоб усі показані щеплення були зроблені вчасно. Відкладаючи вакцинацію, ми ризикуємо серйозно захворіти. На сьогоднішній день вакцинація - це єдиний надійний спосіб уникнути інфекційних захворювань і ускладнень, що викликаються ними.

 

Завідувач відділу імунопрофілактики ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ»               Галина Шишова

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net