logo Ukrainian flag
 
Показники стану атмосферного повітря в м.Костянтинівка під контролем.

13.05.2023 після обстрілу м.Костянтинівка проведено термінове засідання обласного центру з реагування на надзвичайні ситуації (ОЦРНС) ДУ «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»  (ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ»), групу швидкого реагування приведено до роботи у режим «надзвичайна ситуація».

Група швидкого реагування Костянтинівської філії  ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» разом з представниками ДСНС виїхала на місце події для проведення дослідження атмосферного повітря на вміст діоксиду сірки, оксиду вуглецю, фенолу, формальдегіду, пилу, діоксиду азоту в 5-ти точках житлової зони міста.

Проби атмосферного повітря були оперативно доставлені до санітарно-гігієнічної лабораторії Костянтинівської філії ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ», де фахівці провели дослідження, за результатами яких не виявлено перевищення гранично-допустимих концентрацій шкідливих речовин в атмосферному повітрі м.Костянтинівка.

Висловлюємо подяку фахівцям Костянтинівської філії ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ», які у найскладніших умовах сьогодення стоять на захисті здоров’я та санепідблагополуччя населення Донецької області!

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net