logo Ukrainian flag
 
У межах яких пакетів передбачена безоплатна анестезія?

Платити чи не платити? У яких ситуаціях пацієнт має право не платии за цю послугу? НСЗУ роз'яснює питання оплати анестезії.

 

У медичних закладах, які мають договір із НСЗУ Національна служба здоров'я України, анестезія включена в послугу, яка надається і покривається Програмою медичних гарантій. Тобто пацієнт не повинен платити за анестезію. Незалежно від того плановою є операція чи ургентною, а також у разі інших втручань, під час діагностики чи лікування.

✅ «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах» та «Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня» – забезпечення анестезії та анестезіологічного моніторингу під час хірургічних операцій та обстежень.

✅ «Медична допомога при пологах» – зниження больових відчуттів у жінки під час пологів, в тому числі епідуральна анестезія, а також анестезія оперативних втручань та післяпологових акушерських процедур.

✅ Своєчасне знеболення на всіх етапах діагностики та лікування включено у пакети:

☛ «Стоматологічна допомога дорослим та дітям»,
☛ «Стаціонарна допомога без проведення хірургічних операцій»,
☛ «Медична допомога при гострому мозковому інсульті»,
☛ «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда»,
☛ «Стаціонарна психіатрична допомога»,
☛ «Стаціонарна паліативна допомога»,
☛ «Діагностика та лікування дорослих і дітей із туберкульозом у амбулаторних та стаціонарних умовах».

✅ Оцінювання болю та своєчасне знеболення на всіх етапах діагностики та лікування входить у пакет медичної допомоги новонародженим у складних неонатальних випадках.

✅ Знеболення та обов’язкове анестезіологічне забезпечення разом із консультацією лікаря-анестезіолога – під час проведення обстежень для раннього виявлення онкології: езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія, гістероскопія, цистоскопія та бронхоскопія.

✅ Обов’язкова анестезія під час виконання всіх болісних інвазивних діагностичних процедур передбачена пакетами хімієтерапевтичного та радіологічного лікування дорослих та дітей у стаціонарних та амбулаторних умовах.

✅ А також у пакеті «Лікування та супровід пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями у дорослих та дітей в амбулаторних та стаціонарних умовах».


 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net