logo Ukrainian flag
 
В Україні почалася вакцинація від COVID-19 дітей від 5 років.

Як батькам захистити дитину від COVID-19? Профілактичне щеплення від коронавірусу може захистити вашу дитину від важкого перебігу захворювання та можливих наслідків.

Пам’ятаєте, як ви хворіли на COVID-19? Дуже імовірно, що навіть легкий перебіг був неприємним — з головним болем, відсутністю апетиту, спотворенням запахів і слабкістю ще довгий час після одужання. Що й казати про важкі випадки, коли були потрібні шпиталізація та кисень

Один раз відчувши перебіг і наслідки цієї хвороби, точно не хочеться, щоб подібне пережила дитина. Вакцинація дітей від COVID-19 – це безпечний та ефективний спосіб вберегти їх від цього. Щеплення захищає дитину від важкого перебігу хвороби, а також від так званого дитячого мультисистемного запального синдрому — стану, при якому виникає запалення в низці органів (серце, легені, нирки, мозок, шкіра, очі або шлунково-кишковий тракт), що може з’явитись через кілька тижнів після зараження.

В Україні вакцинують дітей з 5 років. Дітей до 12 років щеплять спеціальною дитячою вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. Дітей віком 12+ щеплять вакциною для дорослих цього ж виробника.

Якщо вашій дитині вже є 5 років, запишіть її на щеплення від COVID-19. Це можна зробити через педіатра, сімейного лікаря або самостійно на сайті https://vaccination.covid19.gov.ua/list. Під час запису уточніть вік вашої дитини і наявність дитячої вакцини.

В Україні почалася вакцинація від COVID-19 дітей від 5 років (Пост на фб ЮНІСЕФ)

 

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net