logo Ukrainian flag
 
Про надзвичайну ситуацію в Покровському районі.

ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВО-РОБ МОЗ УКРАЇНИ» повідомляє, що 25.05.2023 о 17.20 після обстрілу російських окупаційних військ (попередньо - ракетного) була пошкоджена дамба Карлівського водосховища, внаслідок чого відбулося неконтрольоване скидання води в річку Вовча у напрямку с.Галицинівка. Було підтоплено 6 домогосподарств, 4 житлових будинки, 7 приватних колодязів по вул.Набережна с.Галицинівка. Станом на 26.05.2023 вода з Карлівського водосховища повністю зійшла, також вода зійшла з вулиці та житлових будинків, залишилися підтоплені тільки огороди деяких присадибних ділянок.

Без централізованого водопостачання на даний час залишилися населені пункти Селидівської, Новогродівської, Покровської, Мирноградської територіальних громад.

Для участі в ліквідації можливих наслідків надзвичайної ситуації в межах компетенції долучилися фахівці ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МОЗ УКРАЇНИ». 25.05.2023 в межах участі в заходах функціональної підсистеми забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Донецької області проведено термінове засідання обласного центру з реагування на надзвичайні ситуації (ОЦРНС) ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ», здійснена оцінка ситуації та можливих ризиків у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, визначені заходи реагування, затверджений та взятий на контроль виконання план відповідних дій. Група оперативного реагування ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» працює в режимі «надзвичайна ситуація».

26.05.2023 спеціалісти ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» виїхали в с. Галицинівка для проведення необхідних заходів на місті підтоплення. Було відібрано 8 проб води: 7 проб води із приватних колодязів і 1 проба - з річки Вовча для проведення санітарно-хімічних і мікробіологічних досліджень.

Проведена дезінфекція семи колодязів, здійснена передача населенню засобів для дезінфекції води та поверхонь у приватних будинках, які зазнали підтоплення, пам’яток по дезінфекції питної води в домашніх умовах і профілактики кишкових інфекцій. Здійснюється спостереження за епідемічною ситуацією у Покровському районі.

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net