logo Ukrainian flag
 
Про проведення спільної наради.

7 квітня відбулася спільна онлайн-нарада ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» та департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації.

На нараді обговорені важливі для громадського здоров’я регіону питання:

- стан епідемічної ситуації з туберкульозу, організація епіднагляду та надання протитуберкульозної допомоги населенню Донецької області під час воєнного стану. Систематичний скринінг на туберкульоз серед визначених груп ризику та організація раннього виявлення туберкульозної інфекції;

- організація та здійснення імунопрофілактики туберкульозу та вірусного гепатиту В дітей раннього віку;

- стан епідемічної ситуації з кору та краснухи в Донецькій області, актуальні питання епіднагляду, діагностики та імунопрофілактики цих інфекцій. Особливості «маршрутів пацієнта» з інфекційними захворюваннями у дітей в Донецькій області під час воєнного стану.

На нараді представлено План дій щодо готовності та реагування на спалах кору у Донецькій області, обговорено першочергові завдання щодо організації його виконання.

Увагу присутніх була звернена на проведення верифікації даних щодо чисельності населення, що дійсно мешкає в області, та цільових груп, які підлягають профілактичним щепленням, перш за все, проти кору і краснухи. Обговорено питання стану щепленості проти кору медичних працівників та необхідності охоплення імунізацією не вакцинованих та неімунних до цієї інфекції лікарів і медичних сестер для забезпечення готовності у разі виникнення спалаху кору.

У нараді, яка проводилась під головуванням керівників департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ», прийняли участь керівники та відповідальні фахівці первинної ланки медико-санітарної допомоги, обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру, закладів охорони здоров’я, де є пологові відділення, фтизіатричні кабінети, стаціонарні відділення терапевтичного та інфекційного профілю, завідувачі та відповідальні фахівці ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» та філій.

З доповідями та презентаціями виступили  завідувач відділу імунопрофілактики ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ», головні спеціалісти та експерти департаменту охорони здоров’я.

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net