logo Ukrainian flag
 
Про організацію та проведення ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Краматорську.

Для участі в межах компетенції в ліквідації наслідків надзвичайної  ситуації в ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» проведено термінове засідання обласного центру з реагування на надзвичайні ситуації. 04.04.2023 розроблений та затверджений план заходів реагування на надзвичайну ситуацію в Краматорській територіальній громаді. Групи швидкого реагування ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» та Краматорської районної філії працюють в режимі надзвичайної ситуації. Підготовлено та розпочато надання населенню засобів для дезінфекції води та поверхонь у приватних будинках, які зазнали підтоплення.

Заплановано проведення моніторингових візитів в місця тимчасового розміщення постраждалих, будинки яких  опинилися в зоні надзвичайної ситуації. На територіях обслуговування Краматорської районної, Дружківської та Слов’янської філій ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» організовано проведення інформаційних кампаній для попередження виникнення епідускладнень в регіоні. Для інформування населення розроблені пам’ятки щодо проведення дезінфекції води у приватних колодязях, профілактики гострих кишкових інфекцій, способах знезараження води в домашніх умовах тощо. На постраждалих територіях забезпечено  постійний лабораторний контроль якості та безпеки води в приватних колодязях, мережах централізованого водопостачання для уникнення виникнення спалахів інфекційних хвороб.

На сучасному етапі нашого життя важливу роль відіграє готовність кожного з нас до дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Будьте обачні та обережні!

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net