logo Ukrainian flag
 
Джерело антиоксидантів: наскільки корисна вода з медом натщесерце.

Про користь так званої медової води вранці говорять більшість лікарів, однак досліджень, які б доводили позитивний вплив води і меду натщесерце, немає. Фахівці стверджують, що вода важлива для нормального функціонування організму. Травна система працює краще за умови потрібної гідратації. Вода також допомагає виводити токсини, сприяє хорошій роботі нирок, допомагає регулювати температуру тіла.

Жінкам рекомендується випивати на день 2,7 літра (11,5 склянки), а чоловікам – 3,6 літра (15,5 склянки). Будь-хто може зіткнутися із зневодненням, але деякі люди піддаються більшому ризику, серед них – немовлята, маленькі діти і люди, які працюють або займаються спортом на свіжому повітрі.

З віком запас рідини в організмі зменшується, а відчуття спраги стає менш гострим. Ці проблеми ускладнюються хронічними захворюваннями, такими як діабет і деменція, а також вживанням певних ліків. Тому літнім людям вкрай особливо дбати про свій водний баланс.

У чому користь меду.

Мед вважається джерелом антиоксидантів, які знижують ризик серцевих захворювань. Деякі дослідження показують, що дорослим можна їсти від 70 до 95 грамів меду на день.

Цей продукт сприяє нормалізації метаболізму і зміцненню імунітету. Він добре загоює рани, порізи та опіки.

Окрім цього, мед корисний при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, адже захищає слизову оболонку шлунка. Тому його можна використовувати при виразковій хворобі та гастроентериті.

У меді містяться фолієва кислота (B9), B1, B2, B6, каротин (провітамін вітаміну А), аскорбінова кислота (С), E, ​​РР, К, Н та багато інших мікроелементів.

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net