logo Ukrainian flag
 
План післявоєнного відновлення та розвитку системи охорони здоров’я.

За інформацією Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшко, станом на 1 серпня країна-терорист вже пошкодила 884 об’єкти закладів охорони здоров'я, 123 - зруйнувала повністю, 87 «швидких» більше ніколи не виїдуть на виклик, їх окупанти розстріляли, ще 241 авто захопили. Загинули під час виконання своїх професійних обов’язків 18 цивільних медичних працівників, 56 отримали складні поранення. Значних руйнувань зазнали заклади охорони здоров’я Донеччини.

Але після перемоги планується відновлення та розвиток країни, у т.ч. системи охорони здоров’я. Для цього розроблений План заходів. План включає перелік заходів щодо післявоєнного відновлення та розвитку України, пропозиції щодо пріоритетних реформ та стратегічних ініціатив, перелік нормативно-правових актів, прийняття та реалізація яких необхідні для ефективного відновлення та розвитку України у військовий та післявоєнний періоди. План відновлення системи охорони здоров'я є частиною глобального плану відновлення України у післявоєнний період. Головною його метою є не просто відтворення знищених чи зруйнованих об'єктів, а кардинальна трансформація держави у нову європейську країну на засадах зеленої економіки.

План відновлення матиме два виміри: параметричний та регіональний. Міністерство охорони здоров'я закликає експертів, науковців, громадськість та бізнес взяти участь у коментуванні проекту Плану відновлення системи охорони здоров'я України. Ознайомитись з ним можливо за посиланням. Пропонується всім зацікавленим службам, установам надсилати коментарі на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 1 вересня 2022 року, в темі листа обов'язково необхідно вказати назву робочої групи та автора коментаря.

Довідка

Проект Плану відновлення та модернізації України розроблено Національною радою з відновлення України від наслідків війни, створеною відповідно до Указу Президента від 21 квітня 2022 року № 266/2022. План відновлення напрацьовано у рамках 24 робочих груп.

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net