logo Ukrainian flag
 
Рятівна гуманітарна допомога!

Бахмутський напрямок залишається найбільш складною ділянкою фронту війни в Україні.  У місті, яке наполегливо штурмують російські війська, ведуться інтенсивні ближні бої чи не за кожен метр території. Незважаючи на постійні обстріли, у місті та його околицях продовжують жити люди.

Влада наполегливо рекомендує цивільним залишити населені пункти, розташовані поблизу лінії фронту. Але мало хто погоджується. Навіть незважаючи на те, що у містах та селах відсутні світло, пошкоджені тепломережі, майже немає зв'язку та проблеми з питною водою.  Комунальні служби роблять все можливе, однак наразі відновити постачання води неможливо.

Волонтери у Бахмуті розповіли журналістам, що найбільшою проблемою є відсутність води у місті, їм доводиться, ризикуючи життям, набирати воду з річки.

Але завдяки допомозі небайдужих країн світу, міжнародних гуманітарних організацій, які надають технічні ресурси й сучасні хімічні реагенти, та ефективній роботі ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» та ДУ «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» було знайдено вихід з цієї складної ситуації щодо забезпечення людей питною водою.


«Води у нас взагалі нема. Ми набираємо дощову воду, купаємося, перемо. З річки Бахмутки набираємо воду. Нам привезли таблетки, за допомогою яких ми чистимо воду і п’ємо», - розповів волонтер на ім’я Олексій.


Бахмутською районною філією ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» з пам`ятками  щодо використання було  передано 5000 таблеток OASIS та 600 таблеток Aquatabs КП «Бахмутська житлова управляюча компанія» Бахмутської міської ради. Надалі засоби дезінфекції води були розподілені у ЖЕК, ОСББ, інші підприємства для видачі населенню. Крім того 5000 таблеток OASIS було передано у Бахмутську райдержадміністрацію, районну військову адміністрацію, які були розподілені між іншими територіальними громадами Бахмутського району для видачі  населенню.

Дякуємо усім партнерам та волонтерам, які долучаються та допомагають нашій країні!

 

Відділ комунікації та організаційно-інформаційної роботи
ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ»
 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net