logo Ukrainian flag
 
Глобальний тиждень здоров`я підлітків.

6 квітня проводять Глобальний тиждень здоровя підлітків. Ідея належить доктору Оффутту, Пенсільванія, США. Проводять на початку весни, у березні або квітні. Ці квітневі заходи у першій декаді місяця мають щорічний характер.   Тиждень здоров'я підлітків з групою ентузіастів-підлітків з Пенсільванії, Медичного суспільства Пенсільванії, Департаменту охорони здоров'я та Коледжу лікарів Філадельфії, було вперше відзначено у січні 2016 року.

За час війни рф проти України загинуло щонайменше 153 дитини та більше 245 дітей отримали поранення. Більше всього дітей постраждали в Київській області -73, а також в Донецкій - 65, Харьківській - 53.

Індекс здоров'я - відсоток дітей які не хворіли  протягом навчального року: (в нормі 70 - 80%, фактично - 17-30%).

Кількість дітей з хронічними захворюваннями та перелік цих захворювань (особливість останніх років - збільшення числа «дорослих хвороб»: хронічний гастрит, виразкова хвороба шлунка, гіпертонічна хвороба тощо).
Незалежно від того, чи добре ви та ваш підліток спілкуєтеся, чи стикаєтеся з проблемами, важливо показати, що ви його любите й підтримуєте, що ви завжди поруч із ним і можете допомогти йому пережити важкі часи. Ось чотири речі, про які слід пам’ятати під час розмов у форматі «Як справи?» зі своїми підлітками, щоб показати, що ви завжди поруч із ними. Особливо це  важливо зараз, коли підлітки є свідками дуже жахливих дій окупантів. Відсутність у сім`ї дорослих чоловіків (батька, дідуся, брата) у зв`язку з воєнними діями, може спонукати підлітків взяти на себе турботу  за  свою  сім`ю, допомогу оточуючим. Такі дії допоможуть зменшити стресові навантаження.  Підлітковий вік означає незалежність! Тому, здійснення дорослих заходів допоможе підлітку бути  самостійним – це нормальна частина дорослішання. Також нагадуйте їм, що ви поруч із ними, незважаючи ні на що.  Спробуйте помічати і хвалити їх за те, що вони роблять добре.

Будьте чесними та відвертими з підлітками: ви можете дати їм зрозуміти, що ви також переживаєте додатковий стрес. Покажіть їм, як ви справляєтеся зі своїми важкими почуттями. Це може допомогти їм зрозуміти, що ті почуття, які вони переживають, – це нормально.

Збережемо дітей України, це наше майбутне.

ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ»

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net