logo Ukrainian flag
 
В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛА АНОНІМНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ.

Чоловіки в Україні зможуть отримати кваліфіковану допомогу з приводу будь-якої стресової ситуації.

Ініціативу запустили за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, уряду Великої Британії у співпраці з громадською організацією «Інноваційні соціальні рішення».

Зателефонувавши за номерами 2345 (для абонентів Vodafone та Lifecell) або +38 (067) 752 23 45 (для абонентів Київстар), чоловіки зможуть отримати психологічну консультацію. Гаряча лінія працюватиме безкоштовно та цілодобово, персональні дані зберігатися не будуть.

Організатори зазначають, що через гендерні стереотипи або інші упередження чоловіки часто не звертаються за психологічною підтримкою. За результатами їхнього опитування серед чоловіків, 90% респондентів не мали досвіду звернення за професійною психологічною підтримкою у будь-якому вигляді. Водночас майже кожен третій українець перебуває у стані значного дистресу, при якому людина не в змозі адаптуватися до стресових ситуацій та спричинених ними наслідків.

Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами фонд працює у 150 країнах та територіях світу.

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net