logo Ukrainian flag
 
День масажиста в Україні.

У цей день в України вшановують фахівців цієї «ручної праці», які роблять людей здоровішими та які у тактиці комплексного лікування, лікують багато хвороб, роблячи дуже важливу справу.

Перші свідоцтва щодо впливу на людські тіла масажних технік датуються близько 3 тис. років до нашої ери (стародавні Кітай та Індія). Прийоми масажу застосовували для лікування пошкоджень суглобів (різні вивихи) та різних за походженням, болів, для усунення втоми та м’язових спазмів.

В Україні з XIX ст. почали вивчати методики масажу, першими містами, де це почало практикуватися, були Одеса та Харків.

Професія масажист потребує значної фізичної витривалості та застосування знань з різних напрямків медицини, не тільки анатомії людського тіла, тому фахівці цієї галузі є дуже затребуваними. Адже масаж допомагає запобігти та вилікувати багато хвороб без медикаментів. Володіння методами психології, відповідні якості особистості масажиста (комунікабельність, людяність) допомагають спеціалісту, який не тільки якісно виконує свою роботу, а ще й збільшує позитивний настрій своїх пацієнтів.

А такий різновид масажу, як самомасаж є доступний кожній людині, досить ефективний засіб профілактики і швидкого одужання.

Масаж невід'ємна частина реабілітації після перенесених захворювань, травм. Масаж один із широко застосовуваних методів психореабілітації, зокрема як методики тілесно орієнтованої терапії. В Україні щорічно проводяться десятки різних заходів (чемпіонати, форуми) які пов'язані з даною професією та методом масажу.

Ви повинні розуміти, що масаж – це майстерність, оволодіти якою повною мірою можуть, на жаль, не всі. Тому для того, щоб стати справжнім майстром, потрібен талант – дар відчувати тіло пацієнта, часом інтуїтивно вгадувати необхідні прийоми.

По суті, вибираючи цю професію, ви стаєте масажистом і психологом в одній особі. Якщо ви не готові до того, що доведеться часом годинами вислуховувати своїх пацієнтів, давати їм поради або просто уважно мовчки слухати, то вам краще відмовитися від цього заняття.

Крім того, не секрет, що вам знадобляться непогані знання анатомії людського тіла – не тільки м'язів, але і кісток, органів та інших тканин, оскільки абсолютно все в організмі взаємопов'язано. Завжди слід пам’ятати, що масажист – це теж лікар, відтак його робота має бути такою ж точною, як робота терапевта.

Любіть свою справу і отримуйте від неї не тільки заробіток, але і задоволення – і тоді з гарного ремісника ви перетворитеся на справжнього майстра своєї справи, і ваші клієнти будуть вам за це безмежно вдячні.

 

Завідувач  Мар’їнської філії  ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ»         Валерій Кудінов
 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net