logo Ukrainian flag
 
5 обов'язкових продуктів у раціоні кожної жінки.

Ми хочемо залишатися молодими та здоровими якнайдовше. Для цього ми ходимо до косметолога, робимо уколи краси та багато інших речей. Але можна обмежитись правильним харчуванням. І додати до свого раціону ці 5 продуктів.

Як ми знаємо, жіноче здоров'я та краса вимагають уваги та постійної турботи. І кілька правил щоденного раціону — один із цих обов'язкових пунктів. Отже, які важливі продукти варто їсти щодня.

Молочні продукти

Не просто так сири та йогурти – основна частина раціону француженок, які славляться своєю стрункою фігурою та красою. Справа в тому, що головним мікроелементом всіх молочних продуктів є кальцій. Він необхідний організму підтримки здоров'я зубів, волосся і нігтів.

Якщо тобі не можна лактозу, то заміни молочні продукти сиром тофу та горіхами.

Червона риба

Відомо, що жирні сорти риби містять незамінні для жіночого здоров'я Омега-3 кислоти. Ці речовини допомагають нам домогтися пружної та еластичної шкіри, захищають клітинну мембрану від ушкоджень. Якщо ти їстимеш червону рибу, то гарантовано відстрочиш появу передчасних зморшок і збережеш овал обличчя. Дієтологи рекомендують вживати сьомгу, лосось чи горбушу як мінімум двічі на тиждень.

Вітамін С

Як ми знаємо, вітамін С незамінний для жіночої краси, а отже, варто налягати на продукти з великим його вмістом. Варто мати у своєму раціоні такі продукти, як ківі, журавлина, цитрусові та болгарський перець.

Брокколі

Вчені з'ясували, що завдяки високому вмісту вітамінів групи В, броколі сприятливо впливає на нервову систему, перешкоджають розмноженню шкідливих бактерій в організмі. Регулярне вживання цього овоча покращує діяльність всього організму та продовжує його молодість. Жінкам рекомендується вживати брокколі щонайменше 2 рази на тиждень.

Гіркий шоколад

Так, шоколад дуже корисний та незамінний для жінок продукт. До його складу входить магній, марганець, мідь, цинк та фосфор — усі ці мінерали відповідають за зміцнення кісткової тканини, а також допомагають покращити гормональний фон.

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net