logo Ukrainian flag
 
Міжнародний день стоматолога.

З того самого часу Аполонію вважають покровителькою зубних лікарів і стоматологів. Тому, коли вже нічого не допомагає, фахівці рекомендують виголосити «Santa Apollonia!» і біль пройде.

Але якщо без жартів, то сучасна стоматологія просунулася настільки, що навіть діти перестали боятися лікарів із зубними щипцями в руках. Чи це не привід привітати всіх фахівців, що приборкують бормашину і дарують людям красиві і здорові посмішки?

Зуби та проблеми з ними турбували людей завжди, тому й професія стоматолога давня. Перші послуги лікування зубів почали надавати ще за 7 тисяч років до нашої ери. А ось професійне свято дантистів з'явилося у нашій країні відносно недавно – у 1993 році за указом президента України.

Перемога над власним страхом і навіть жахом, яка не так давно була просто необхідна для відвідування стоматологічного кабінету, з розвитком нових методів і підходів у цій вельми делікатній області дається нам все легше і легше. Робота стоматолога без перебільшення дуже важлива і на щастя більшість з нас це розуміє

Професія стоматолога багатьом здається непростою і  навіть страшною, але відвідувати їх потрібно всім, і не у кожного візит до стоматолога викликає позитивні емоції. Тим не менш, привітати 9 лютого знайомого стоматолога з професійним святом обов’язково варто.

Шановні наші  стоматологи! Ваша тонка робота робить наші усмішки красивими і сліпучими. Ми вітаємо вас з професійним святом і бажаємо щастя, радості і успіхів. Нехай пацієнти вас не бояться, а йдуть до вас як на свято.

 

Інструктор-дезінфектор  Мар’їнської філії  ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ»                 Світлана Пшенична
 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net