logo Ukrainian flag
 
Секрети міцного імунітету.

Деякі люди майже не хворіють у період застуд. А все тому, що вони дотримуються важливих правил. Поради для зміцнення імунітету.

Правильний сон та відпочинок. Для ефективної роботи імунітету потрібно, щоб у нормі були ендокринна, нервова та травна система. У цьому допомагає сон. Послаблює імунітет робота через силу, нездатність робити перерви на відпочинок протягом дня, втома.

Зниження рівня стресу. У стресових ситуаціях утворюється в організмі кортизол, але це впливає імунітет.

Обмеження харчування та правильна дієта. Якщо у вас в організмі занадто багато жиру, це послабить імунну систему. В результаті імунних клітин буде вироблятися не так багато, а відповідь організму на патогени послабшає. Крім того, через нестачу поживних речовин у дієті виникає дефіцит, який також впливає на імунітет. Фахівці радять на день їсти п’ять порцій свіжих фруктів та овочів на день.

Фізична активність. При регулярних заняттях спортом підвищується активність лімфоцитів (точніше Th-лімфоцитів), які захищають організм від аутоімунних захворювань та інфекцій. Крім того, під час тренування підвищується температура тіла, що може придушити розмноження збудників хвороби.

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net