logo Ukrainian flag
 
ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ.

В умовах війни зберегти здоров'я складно. Навіть на мирній території нас переслідує стрес. Щоб підтримати захисні сили організму, фахівці радять вживати фрукти та овочі. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я України. Збалансована їжа, багата вітамінами й мікроелементами, може зміцнити ваш організм. Також правильне харчування позитивно впливає на ваше психічне здоров’я,- наголошують фахівці. Експерти назвали корисні сезонні овочі, які обов’язково варто включити до раціону.

Буряк

Завдяки високому природному вмісту калію й нітросполук, буряк буде корисним для профілактики серцево-судинних захворювань і нормалізації тиску, - кажуть лікарі.

Солодкий перець

Він корисніший навіть за лимон. Перець є джерелом вітаміну А, С, Е і вітаміну В6. Зрілий солодкий перець містить у 6 разів більше вітаміну С, ніж лимон.

Морква

Цей овоч є джерело мікроелементів, а також має різні вітаміни. Зокрема, один із лідерів за вмістом провітаміну А, необхідного нам для гарного зору, міцного імунітету і здорової шкіри. А ще морква багата фолатами, які необхідні дітям і вагітним жінкам.

Огірки

Огірок містить аскорбінову, фолієву й пантотенову кислоту, а також інші вітаміни та біологічно активні речовини.

Молода квасоля

Вегани їдять бобові. Саме вони здатні наситити організм необхідними білками. Квасоля містить білки, вітаміни й мінеральні речовини. Саме квасоля є джерелом рослинного білка. Ви можете використовувати її в супах, салатах, м’ясних і овочевих стравах.

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net