logo Ukrainian flag
 
Дезінфекція води в зоні активних бойових дій.

З початку повномасштабної військової агресії мешканці Донецької області гостро відчувають нестачу питної води. Особливо потерпають регіони, де ведуться активні бойові дії. До таких належить й місто Торецьк, яке знаходиться під постійними ворожими обстрілами. Незважаючи на постійні обстріли, у місті та його околицях продовжують жити люди.

У цій вкрай складній та напруженій ситуації фахівці Торецької філії ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» продовжують виконувати функції щодо забезпечення санепідблагополуччя населення.

Завдяки допомозі небайдужих країн світу, міжнародних гуманітарних організацій, які надають технічні ресурси й сучасні хімічні реагенти, працівників МНС, які доставили дезінфекційні заходи у місто, та ефективній роботі фахівців Торецької філії ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» разом з медичними працівниками І та ІІ рівнів лікувально-профілактичних закладів було вирішено питання дезінфекції води та ємностей для зберігання води у місті, забезпечення людей питною водою.

Співробітниця Торецької філії ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ» Мажара Е.І. разом з медичними працівниками І та ІІ рівнів лікувально-профілактичних закладів проводять дезінфекційні заходи із знезараження води в ємностях у відділеннях лікарень.

Засоби для дезінфекції води також були розподілені у ЖЕК, ОСББ, інші підприємства для видачі населенню.

Дякуємо фахівцям Торецької філії, які стоять на захисті здоров’я населення, а також усім партнерам та волонтерам, які долучаються та допомагають нашій країні!

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net