logo Ukrainian flag
 
5 міфів про здорове харчування.

Багато людей помилково думають, що перехід на правильне харчування принесе в їхнє життя безліч складнощів і вдарить по бюджету.

Бути здоровим – це просто.

Всі ми знаємо, що найпростіший шлях повернути здоров’я – почати правильно харчуватися та відмовитись від шкідливих звичок. Але дотримуватись цих правил погоджуються далеко не всі. Виявляється, багато хто впевнений, що перейти на новий рівень життя – це дуже проблемно та дорого.

Насправді, це не так.

В суспільстві поширені міфи про здорове харчування, які заважають людям розпочати справді нове та щасливе життя.

Міф 1. Здорове харчування – це однаково. Насправді раціон завжди має бути різноманітним. Адже білок є не лише в курячому м’ясі, а й у м’ясі кролика, нутрії, індички. Є безліч видів риб, маса корисних овочів та фруктів. І все це можна і треба їсти.

Міф 2. Здорове харчування – це складно. Головна складність лише тому, щоб виділити час для продумування свого меню на тиждень вперед. А після потрібно лише дотримуватися свого плану. До речі, з наперед складеним меню і в магазин простіше ходити: треба лише купувати продукти, які ви плануєте готувати найближчим часом.

Міф 3. Здорове харчування – це несмачно. Плануючи своє меню, потрібно обов’язково включати до нього овочі та фрукти, які ви любите. І завжди шукайте компроміс: якщо хочеться картоплі, то запікайте її в духовці з овочами. І смачно, і корисно.

Міф 4. Здорове харчування – це довго. Насправді приготувати корисні страви часто простіше та швидше, ніж звичайні. Наприклад, порівняйте скільки часу та сил потрібно для приготування салату «Олів’є» та звичайного – з помідорами та огірками. До речі, для заправки добре використовувати олію, причому не тільки оливкову. Підійде як соняшникова, так і гарбузова, кунжутна, конопляна.

Міф 5. Здорове харчування – це дорого. Завжди є вибір: якщо вам потрібні продукти, багаті на Омега-3 кислоти, то можна купити форель або лосося, а можна більш бюджетну скумбрію. Овочі та фрукти дешевше купувати не в магазині біля будинку, а на ринку, де дачники торгують своїми надлишками.

Головне, пам’ятайте: здорове харчування має бути легким, смачним та приємним.

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net