logo Ukrainian flag
 
ПРОФЕСІЙНА МЕДИЧНА СПІЛЬНОТА ЗАКЛИКАЄ УКРАЇНЦІВ ЩЕПИТИСЯ ВІД COVID-19

Професійні медичні об’єднання України закликають громадян вакцинуватися проти COVID-19, щоб уберегти життя та зупинити пандемію. Таке звернення на своєму сайті опублікувала Українська федерація професійних медичних об’єднань. Відомі медики країни підкреслюють, що всі вакцини, доступні українцям, ефективно захищають від важкого перебігу коронавірусної хвороби та смерті від інфекції, спричиненої будь-якими штамами SARS-CoV-2: «Вакцини ніколи не були й не стануть ліками. Вакцинація дає єдину гарантію — якщо ви захворієте, то хвороба пройде легше, нанесе меншу шкоду вашому організму і не забере ваше життя».

Пандемія COVID-19 ще далека від завершення, але вакцини — це аргумент людства, який міняє правила гри. Першочергово щепитися та захиститися від COVID-19 мають люди з груп ризику. Це старші люди та люди із супутніми хворобами, як от бронхіальна астма, серцево-судинні, онкологічні, аутоімунні захворювання, діабет чи ВІЛ. Таким людям життєво необхідна вакцинація від COVID-19.

Медики світу, зокрема ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МОЗ УКРАЇНИ» нагадують: ЩОБ УБЕРЕГТИ ЖИТТЯ ТА ПОДОЛАТИ ПАНДЕМІЮ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ, необхідно щепитися! Саме вакцинація може зупинити цю хворобу: для формування колективного імунітету, завдяки якому населення буде захищено від легкої передачі SARS-CoV-2, необхідно довести рівень вакцинації до 70–80%. Тому ні відкладайте щеплення, ні ризикуйте, а терміново звернитися до сімейного лікаря для рішення питання вакцинації від коронавірусу.

Більше інформації про вакцини та про те, як записатися на щеплення від COVID-19, можна знайти за посиланнями moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov та vaccination.covid19.gov.ua.

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net