logo Ukrainian flag
 
5 популярних причин зниження імунітету.

Організм людини має два види імунітету: вроджений та набутий. Вроджений імунітет є у людини від народження – це набір нейтрофілів, моноцитів та природних кілерів, а також інших захисних функцій, що формуються у період внутрішньоутробного розвитку.

Щодо набутого імунітету, його потрібно формувати. Це означає, що організм повинен зіштовхуватись з різними патогенами, збудниками хвороб, виробляти антитіла та набувати пам'яті про такий спосіб боротьби з інфекціями.

У той же час, деякі фактори, присутні в житті людини, можуть сприяти зниженню імунітету, тобто послабленню його здатності чинити опір хвороботворним збудникам, ослаблення його імунної пам'яті.

Існує п'ять ключових причин низького імунітету.

  1. Стрес. Імунітет стає вразливим, якщо людина постійно стресує.
  2. Нестача вітаміну D. Цей вітамін є природним регулятором уродженого та набутого типів імунітету.
  3. Нестача цинку. Процеси формування імунітету залучають цинк, також він необхідний, щоб перешкодити розвитку стрептококів у легенях.
  4. Низький рівень вітаміну А. За словами медиків, цей вітамін організм використовує для формування внутрішнього захисного шару в дихальній системі, яка при його дефіциті зазнає частих інфекцій.
  5. Дефіцит вітаміну С. Він посилює захист організму від патогенних бактерій, внаслідок нестачі вітаміну виникає схильність до бактеріальних інфекцій.
 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net