logo Ukrainian flag
 
Як покращити зір завдяки п’яти простим звичкам?

Декілька порад, як покращити здоров’я очей, щодня виконуючи прості дії. Стрес на роботі, неправильне харчування, регулярне перебування перед монітором гаджетів, погана екологія та багато іншого згубно позначається на стані організму людини, зокрема, страждають наші очі. А тим часом, без гарного зору наше життя не може бути повноцінним. То як зберегти пильність очей у щоденній рутині?

Найчастіше мийте руки

Чистота запорука здоровя. Багато інфекційних захворювань, у тому числі пов’язаних з очима, передаються через дотик брудними руками до обличчя. Тому частіше мийте руки не тільки перед їжею і намагайтеся зайвий раз не торкатися області навколо очей. Ну а якщо ви постійно в дорозі, то носите антисептичні засоби.

Їжте більше вітамінів

Здоров’я ваших очей, як і організму загалом, багато в чому залежить від того, що ви їсте. Намагайтеся дотримуватись збалансованого меню, в якому міститься достатня кількість білків, жирів, вуглеводів та різних вітамінів. Як корисний перекус підійде свіжа морква, багата каротином і великою кількістю вітаміну А, чорниці, абрикос, кукурудза або буряк.

Увімкніть активність

Не секрет, що фізичні навантаження допомагають знизити стрес, покращують пам’ять та піднімають настрій. А чи знали ви, що просте кардіотренування здатне покращити зір? Справа все в тому, що аеробні вправи покращують кровообіг і регулюють рівень цукру в крові, тим самим роблячи зір ще чіткішим. Тому намагайтеся щодня приділяти по 15-20 хвилин на невелике тренування. Стрибки на скакалці або біг підтюпцем відмінно підійдуть.

Але пам’ятайте, якщо у вас є серйозні проблеми із зором, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Контролюйте цукор у крові

Намагайтеся стежити за рівнем цукру у крові. Неконтрольований рівень глюкози та занадто високий холестерин можуть знизити кровообіг і призвести до поганого зору, діабетичної ретинопатії та глаукоми.

Тому збалансоване харчування та регулярне відстеження цих показників допоможе вам знизити ризики захворювань.

Очам потрібен відпочинок

Більшість людей багато часу проводить, сидячи за комп’ютером, зовсім забуваючи про шкоду випромінювання екранів пристроїв. А тим часом, через відсутність відпочинку очей під час роботи, у вас може розвинутися короткозорість. Тому намагайтеся робити регулярні перерви, невелику зарядку для очей та частіше виходити на свіже повітря.

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net