logo Ukrainian flag
 
22-26 травня до «Тижня громадського здоров`я» долучилася Краматорська районна філія ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ».

У рамках  «Тижня громадського здоров’я», який проводиться 22-26 травня поточного року, Краматорська районна філія ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ» активно долучилася до проведення заходів до «Дня боротьби з артеріальною гіпертензією» та профілактики неінфекційних захворювань.

Організовано проведення «днів вимірювання артеріального тиску» у співпраці із закладами первинної медичної допомоги. Всім бажаючим пацієнтам та відвідувачам 10 амбулаторій Комунального неприбуткового підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Краматорської міської ради виміряли тиск та надали відповідні рекомендації, виміряли тиск у 3573 осіб.

Відвідувачам, кому виміряли тиск, видані пам’ятки «Фактори ризику СЗЗ», «Як зберегти серце здоровим», «До чого призводить гіподинамія», «Підвищений тиск, у чому небезпека», «Якщо у вас гіпертонія»,  всього 3573 пам’ятки.

Також транслювались відеоролики: «Рух-це ваше здоров’я і довголіття», «Правила здорового способу життя», «Здорове харчування», «Особливості харчування у похилому віці», «Що таке гіперхолестеринемія», «Кидай палити раз і назавжди».

Анонсована та проведена гаряча лінія для населення із сімейним лікарем Яцурою Є.О. на тему «Гіпертонію можна попередити-як саме» (42 дзвінка).

Краматорською районною філією розміщено на веб-сайті Комунального неприбуткового підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Краматорської міської ради на сторінках Facebook та Instagram 12 постів статей:

- «Щодо обізнаності з питань здорового способу життя»,

- «Щодо обізнаності з питань здорового харчування»,

- «Фізична активність»,

- «Профілактика серцево-судинних захворювань».

В амбулаторіях м.Краматорська оформлено 10 стендів та куточки здоров’я з інформаційною літературою з питань неінфекційних захворювань, в тому числі, артеріальної гіпертензії.

Підготовлена та направлена для публікації в газетах та виставлена на сторінці Facebook стаття «Будьте уважні-гіпертонія!».

Будьте здорові, бережіть себе! Профілактика дуже важлива!

Завідувачка Краматорської районної філії     Людмила ХОМЯКОВА 
Завідувачка відділення                                 Надія Жолудь
 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net