logo Ukrainian flag
 
Допомога вимушено переміщеним особам - сервіс з пошуку безоплатного житла «Прихисток».

Сьогодні триває евакуація українців із зон бойових дій в нашому регіоні, тому ним потрібна допомога щодо розміщення в безпечних населених пунктах. Ця інформація буде для них корисною.

Росія оголосила Україні війну і підло обстрілює мирні міста. Тисячі людей терміново евакуюються до більш безпечних регіонів. Більшість із них не має, де безпечно перечекати складні часи. Сьогодні всі ми маємо бути максимально зібраними, об'єднаними та підтримувати один одного.

З метою допомоги вимушено переміщеним особам в Україні створили сайт під назвою «Прихисток», на якому громадяни можуть подати заявку про пошук тимчасового притулку.

Як працює сервіс з пошуку безоплатного  житла «Прихисток «

Кожен з нас за ці жахливі тижні переглянув поняття «дому». Через війну, розв’язану Росією, з України вже виїхали мільйоні людей. Мільйони були вимушені стати переселенцями всередині країни. Для всіх цих людей першочерговою потребою стало житло.

Саме тому, у день початку бойових дій 24 лютого був створений та запущений сайт "Прихисток". Це платформа, де кожен українець, який рятується від війни, може знайти тимчасове безкоштовне житло. Саме безкоштовне – це принципова позиція команди, що розробляла сервіс!

Унікальність проекту в тому, що оголошення про надання прихистку розміщують безпосередньо люди, власники житла. У процесі не задіяні державні органи.

Сайт надзвичайно простий у користуванні: реєстрація у кілька кліків, після чого кожен, хто бажає допомогти із житлом, може розмістити оголошення. Це може бути квартира, кімната чи будинок, чи інший варіант, придатний для проживання.

Для того, щоб скористатись сайтом та побачити пропозиції вільного житла, достатньо просто обрати регіон чи країну, продзвонити вільні варіанти та обрати місце.

Платформа дозволяє знайти варіанти житла як в Україні, так і закордоном.

Наразі на сайті додані версії англійською, польською, угорською, румунською, французькою та німецькою мовами.

Допомогти знайти житло для наших громадян може кожен. Розкажіть про цю ініціативу своїм рідним, друзям, знайомим. В тому числі – за кордоном.  Підтримайте інформаційно. Навіть простий репост може дати комусь шанс знайти свій прихисток.

Ти, хто хоче допомогти таким людям, що евакуюються з небезпечних міст та селищ, зареєструйтеся на сайті "Прихисток", допоможіть прихистити своїх хоча б на якийсь термін. Залишайте заявку на сайті http://prykhystok.in.ua

Українці вже не раз дивували весь світ своєю здатністю об’єднуватись.

Країна єдина як ніколи, за нами спостерігає увесь світ. Давайте разом продемонструємо нашу людяність та здатність підтримувати один одного. І допоможемо знайти прихисток всім, хто сьогодні його потребує.

За матеріалами статті Галини Янченко, народного депутату, засновниці сервісу.

Детальніше за посиланням https://www.pravda.com.ua/rus/columns/2022/03/17/7332183/

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net