logo Ukrainian flag
 
ПРОФІЛАКТИКА ВАКЦИНОКЕРОВАНИХ ІНФЕКЦІЙ.

Вакцинація – найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Імунна система реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет внаслідок чого, формується у дитини та дорослого захист проти інфекційної хвороби.

Вакцинація завжди надзвичайно актуальне питання, та особливо вона набуває значення, коли виникають спалахи інфекційних хвороб. Інфекційні хвороби дуже небезпечні, можуть викликати ускладнення, інвалідність, деякі смерть. Вакцинація захищає вашу дитину від інфекцій, запобігає тяжкому перебігу хвороби й ускладненням – у випадку інфікування. Загартовування, добре харчування важливі для здоров’я дитини, але на превеликий  жаль, вони не захищають від інфекційних хвороб.

На даний час за допомогою вакцин людство здатне попередити 30 інфекційних захворювань такі як: кашлюк, дифтерія, правець, поліомієліт, кір, епідемічний паротит, краснуха, гепатит B, гемофільна інфекція, грип, менінгококова інфекція, ротавірусна інфекція, вітряна віспа, гепатит A, туберкульоз, папіломавірусна інфекція тощо.

Через широке застосування імунізації певні інфекції та хвороби були майже повністю викорінені.

Охоплення вакцинацією на рівні 95% населення, дає можливість забезпечити повноцінний захист від спалахів та епідемій інфекційних хвороб, яким можна запобігти щепленнями – це називається колективним імунітетом. Якщо рівень охоплення населення щепленнями падає, то це створює сприятливі умови для поширення інфекційних хвороб та спалахів епідемій.

Отож щеплення – це єдиний оберіг від небезпечних хвороб.

Роблячи щеплення, ви захищаєтесь від інфекційного захворювання, відмовляючись від вакцинації – ризикуєте здоров’ям та життям!

Пам’ятайте! В усіх закладах первинної ланки Донецької області можливо зробити щеплення проти інфекційних хвороб!

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net