logo Ukrainian flag
 
Стан забруднення атмосферного повітря у грудні 2022 року на території Донецької області.

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ  МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» здійснює моніторинг стану атмосферного повітря в населених пунктах Донецької області. Відбір проб атмосферного повітря  здійснюється філіями ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ» згідно з «Планом моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища, лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, закладів соціального забезпечення на 2022 рік», погодженого головою Донецької обласної державної адміністрації. У зв’язку з проведенням бойових дій та небезпекою для фахівців лабораторні дослідження стану атмосферного повітря на стаціонарних постах в грудні 2022 року філіями установи (Слов’янською, Торецькою, Бахмутською та Костянтинівською) не  проводилися.

В грудні 2022 року лабораторні дослідження проб атмосферного повітря проводили Краматорська, Покровська районні філії та Костянтинівська, Слов’янська і Добропільська філії.

За грудень 2022 року всього досліджено 337 проби атмосферного повітря, забруднення хімічними речовинами вище нормативного рівня не зареєстровано (в листопаді 2022 року також забруднення хімічними речовинами вище нормативного рівня  не реєструвалося ). Дослідження забруднення атмосферного повітря хімічними речовинами виконані  Покровською районною філією, у м. Покровськ досліджено 80 проб та 80 проб у м. Мирноград Покровського району. Краматорською районною філією у м. Краматорськ досліджено 29 проб, Костянтинівською філією у м. Костянтинівка - 132  проби, Добропільською філією у м. Добропілля - 8 проб та Слов’янською філією у м. Слов’янськ досліджено 8 проб.  За результатами досліджень вміст шкідливих забруднюючих речовин в атмосферному повітрі  не перевищував гранично-допустимих концентрацій, відповідно вимогам («Гігієнічних регламентів допустимого вмісту хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць», затверджених Наказом МОЗ №52 14.01.2020 року).

Будьте здорові, бережіть себе!

 

Зв'язок

Телефон

Телефон:

(06264) 1 72 12

Моб. тел.: 
+38 095 457 5453

Електрона адреса: 
obllabcentre_kram@ukr.net